Ninja Theory Kurucusu Stüdyodan Ayrıldı

Bir Microsoft sözcüsüne göre, Ninja Theory’nin kurucusu ve ilk Hellblade oyununun yazarı ve yönetmeni Tameem Antoniades’in artık geliştirme stüdyosunda olmadığı bildirildi. Antoniades stüdyodan neden ayrıldığına dair herhangi bir açıklama da yapılmadı. Öte yandan, Antoniades’in Instagram sayfasında kendisi hala “Ninja Theory’nin Kurucusu ve Baş Yaratıcısı” olarak listeliyor.

Polygon’un haberine göre Microsoft, Antoniades’in yalnızca Hellblade 2’nin ilk geliştirme aşamasında yer aldığını ekliyor. Ninja Theory’deki üç kişi, çevre sanat yönetmeni Dan Attwell, görsel efekt yönetmeni Mark Slater-Tunstill ve ses yönetmeni David Garcia, oyunun yaratıcı liderleri olarak etiketleniyor.

GamePro.de ise Hellblade 2 ile ilgili bir diğer ilginç bir detay olarak Xbox konsol versiyonlarının dinamik çözünürlükle ve başka grafik modu seçeneği olmadan 30 FPS’de kilitlenecek olduğunu paylaştı. Ninja Theory’nin bu kararı oyunun “sinematik” bir görünüme sahip olmasını istediği için aldığı söyleniyor. PC sürümü ise oyunculara 30 FPS’in ötesine geçme seçeneği sunacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

deneme kod son test